Değerli Bikolon.com üyeleri,

Başladığı günden bu yana her hafta şansımızı denediğimiz Bikolon Ortaklık Sisteminde 42. hafta içerisindeyiz. Dünden bugüne rakamlarla Bikolon.com da neler yaptığımızı sizlerle kısaca paylaşmak istiyoruz. İlk oyunumuzu 01.04.2019 tarihinde oynamaya başladık ve bugün itibarıyla 42. hafta oyunlarını da oynayarak 4 şans oyununda toplam 67 bin 200 kolon oyun oynadık. Bu kolonlara 41 hafta boyunca isabet eden ikramiyeleri aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.

41 haftada toplam 29 bin 316 TL ikramiye kazandık ve üyelerimizle paylaştık.

Geldiğimiz noktada yaptığımız değerlendirmeler sonucunda sistemimizde en son 01.02.2020 Cumartesi günü yapılacak olan Sayısal Loto çekilişi ile son verme kararı aldık. Üzülerek vermiş olduğumuz bu kararda en önemli etken sistemimize beklediğimiz ilgiyi alamamış olmamızdır. Her ne kadar bu süreçte kendi öz kaynaklarımızla oyunları oynamaya devam etmişsek de, ikramiye dönüşlerinin gözle görülür düzeyde düşmüş olması, yeni kolon satışlarının istediğimiz düzeyde gitmemesi ve ilerleyen dönemlerde de bunun değişmeyeceği düşüncesiyle bu karar alınmıştır.

Sistemimize kayıtlı kolon hakkı bulunan üyelerimizin 02.02.2020 tarihinden başlayarak kalan kolon payı hakları, içeride birikmiş olan ikramiye bakiyeleri ve oynanmayan kolon haklarına ilişkin hizmet bedelleri  hesaplanarak üye hesaplarına tanımlanacaktır. Üyelerimiz 02.02.2020 tarihinden itibaren “Para Çekme” talebi oluşturarak belirttikleri banka hesabına kalan bakiyelerini çekebilecektir.

Üyelerimizin bakiyeleri 02.08.2020 tarihine kadar 6 ay boyunca sistemde bekletilecek olup bu tarihe kadar üyelerimizce para çekme işlemi yapılabilecektir.

Bu süreçte bizlere güvenen ve sistemimize ortak olan tüm üyelerimize teşekkür ediyoruz.

Her türlü soru ve sorununuz için iletisim@bikolon.com e-posta adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bikolon Ekibi @2020