Genellikle şans oyunlarında kazanma yolları denilince herkesin aklına sadece şans gelir. Adından anlaşılacağı üzere şans gerçekten de önemli bir faktör. Peki her şey şansa mı bağlı? Aslında tam olarak değil. Bazı taktikleri ve yöntemleri uygulayarak kazanma olasılığımızı arttırabilirsiniz.

Şans Oyunlarını Nasıl Kazanırsınız?

Bu işin kitabı bile yazıldı. Hem de sadece tek bir kitap bile değil. Amerika başta olmak üzere dünyanın farklı yerlerinde insanlar loto kazanmak için şanslarını arttırmayı deniyor. İstatistik verilerini takip ederseniz ve biraz da şanslı bir insansanız kazanmak hiç de zor değil.

Makineye Oynatmayın

Kazanmak istiyorsanız bir numaralı kural bu. Sayıları kendiniz seçin. Makineye oynattığınız zaman sayılar üzerinde kontrolünüz olmaz. Ancak elle kendiniz oynarsanız önceki haftalarda çıkan sayıları dikkate alarak seçim yapabilirsiniz. Ya da istatistik çalışıp o hafta hangi sayının çıkabileceğini tahmin edebilirsiniz.

Çok Sayıda Kolon Oynayın

Sayısal Loto, On Numara gibi oyunlarda mümkün olduğu kadar çok kolon yapın. Ne kadar fazla seçeneğiniz olursa kazanma şansınız o kadar artar. Bir ya da iki kolonla büyük ikramiye kazanmak gerçekten de sadece şansa bağlı olabilir.

3 Sayı Seçerek Bunları Birden Fazla Kolonda Kullanın

Sistematik bir şekilde oynamak istiyorsanız araştırma sonucunda olasılığı en yüksek 3 sayıyı seçerek bunlara odaklanın. Bu sayıları farklı kolonlarda kullanarak şansınızı arttırabilirsiniz.

Araştırma Yapın

Daha önce çıkan sayıları mutlaka araştırın. Aynı zamanda bu sayıların sıklığını da araştırmayı ihmal etmeyin. Şans oyunu kazanma konusunda uzmanlaşmış kişiler, üst üste çekilişlerde aynı sayıları kullanmamayı tavsiye ediyor. Her ne kadar uğurlu sayılarınız olsa da bu sayılarla vedalaşmanız gerekebilir. Ayrıca bu yazımıza da göz atmanızı tavsiye ederiz.

Kaybetmeyi Göze Alarak Oynayın

Şans oyunlarında kazanmak istiyorsanız kaybetmeyi göze almanız gerekiyor. Bu nedenle para yatırırken kaybederseniz üzülmeyeceğiniz bir miktar yatırın. Şans oyunları heyecanlı ve eğlenceli olsa da kontrolü kaybederseniz tüm birikimlerinizi götürebilir.

Bizler Bikolon.com ekibi olarak tüm oyunlarda oynadığımız toplam 1200 kolonu kendimiz belirleyerek her hafta aynı numaralara oynuyoruz. Yani şansımızı makineye bırakmıyoruz. Kurduğumuz yeni nesil ortaklık sistemi sayesinde üye sayımız arttıkça binlerce kolonu tek seferde oynayabilir hale geliyoruz.  Eğer ilginizi çekiyorsa sizler de Bikolon’a üye olabilir, ortaklarımız arasında yerinizi alabilirsiniz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.