fs-bg-1.pngfs-bg-2.png

Yeni Nesil Şans Oyunları Ortaklık Sistemi Başladı!

Bikolon.com'a üye olarak Milli Piyango İdaresi tarafından her hafta oynatılan Sayısal Loto, Süper Loto, Şans Topu ve On Numara oyunlarında ister bir, isterseniz yüz kolon payı alın, 1 yıl boyunca oynayacağımız binlerce kolona ortak olun. Daha sonra yapmanız gereken tek şey, şansınıza güvenmek ve her hafta kazandığımız ikramiyelerden payınıza düşeni almak. İşte bu kadar basit...

Bu Hafta Kaç Kolon Oynuyoruz?

Her hafta aramıza yeni katılan üyelerimizle birlikte oynadığımız kolon sayısı da değişmektedir.

Bu nedenle güncel oynanan kolon sayısını aşağıdan takip edebilirsiniz.

200
Kolon

*Haftada 2 Oyun

200
Kolon
300
Kolon
300
Kolon
video-btn.png

TÜRKİYE'DE BİR İLK

Sözleşme İle Korunan

Şans Ortaklığı Sistemi

Nasıl mı? Bikolon.com olarak üyelerimizle 52 haftalık Şans Ortaklığı Sözleşmesi yapıyoruz. Her hafta Sayısal Loto, Süper Loto, Şans Topu ve On Numara oyunlarında şartlara göre toplam en az 1000 ve en fazla 10.000 kolon oynuyoruz.

Şeffaflık: Oynadığımız tüm kuponları ortak üyemizle her hafta paylaşıyoruz.
İkramiye Paylaşımı: Her oyunda kazandığımız ikramiyeleri, açıklandığı anda sistem hesabınıza tanımlıyoruz.
Zorlama Yok: Şans ortaklığı sistemimizden memnun değilseniz dilediğiniz zaman üyeliğinizi iptal ederek kalan kolon bakiyenizi çekebilirsiniz.
* Şans Ortaklığı Sözleşmesi Örneği için tıklayın.

ŞANS ORTAKLIĞININ FAYDALARI

Bikolon ile Şansını Katla!

1352 ikramiyeye ortak ol...

Her hafta düzenli şekilde oynanacağımız binlerce kolon ile 52 hafta boyunca dağıtılacak toplam 1352 ikramiyeyi kazanma şansına* ortak olabilirsiniz.

1 hafta değil, 52 haftada toplam 260 çekiliş*'e katılacaksınız.
Oynamayı Unuttum! derdine son veriyoruz.
İster bir oyunda isterseniz tüm oyunlarda 52 haftalık şans serüveni sunuyoruz.
Milli Piyango İdaresi tarafından toplam 4 oyunda 52 hafta boyunca 260 çekiliş ve 1352 ikramiye dağıtılmaktadır. 4 oyuna birden ortak olan üye tüm ikramiyelerde hak sahibi olacaktır.

HİZMETLERİMİZ

Size Ne Sunuyoruz?

services-icon-1.svg
Ortak Kullanıcı Paneli

Üyelerimize özel kullanıcı paneli sayesinde dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden üyeliğiniz ve kazanç durumunuz hakkındaki verileri takip edebilirsiniz.

services-icon-2.svg
SMS Bilgilendirme

Her hafta kazanılan ikramiyelere ilişkin bilgilendirme mesajı gönderiyoruz. Böylece siz unutsanız dahi kazançlarınızdan haberdar oluyorsunuz.

services-icon-3.svg
Para Yatırma / Çekme

Gelişmiş alt yapımız sayesinde kazandığınız ikramiyeleri banka hesabınıza çekebilir, yeni kolon hakkı satın almak için kullanabilir, kolayca yeniden para yatırabilirsiniz.

services-icon-4.svg
Detaylı Veri Paylaşımı

Bikolon.com olarak şeffaflığa çok önem veriyoruz. Bu nedenle panel üzerinden sizlere tüm oynanan kolon numaralarına ve gerçek kupon görsellerine ulaşma imkanı sunuyoruz.

services-icon-5.svg
Güvenlik

Hem sistem alt yapımızı hem de üyelik bilgilerini yüksek güvenlik standartlarında koruyoruz. Fiziksel kuponların tamamını ısı ve hava geçirmeyen özel kasalarda saklıyoruz.

services-icon-6.svg
Haklarınızı Koruyoruz

Tüm yasal mevzuatlara uygun şekilde hazırlanmış Şans Ortaklığı Sözleşmesi ile kazanılan ikramiyelere ilişkin payınızı ve üyelik haklarınızı kayıtsız/şartsız koruyor ve taahhüt ediyoruz.

Güncel Veriler

Güncel Durum

Kaçıncı Hafta?
44
Üye Sayımız
224
Satılan Paket
72
Kazançlar/TL
29.793,25

Analiz

Haftalık Durum Analizi

 • Hafta:043
 • Tarih Aralığı :20 Oca - 26 Oca 2020
Toplam Oynanan1200 Kln
Kazanç Yüzdesi% 16,9
Toplam Kazanç271,60 TL
 • Kazanç Durumu
 • On Numara :43,50 TL
 • Şans Topu :116,05 TL
 • Sayısal Loto : (Çarşamba)13,55 TL
 • Süper Loto :28,60 TL
 • Sayısal Loto : (Cumartesi)69,90 TL
 • 30% 300 Kolon Oynandı
 • 30% 300 Kolon oynandı
 • 20% 200 Kolon oynandı
 • 20% 200 Kolon oynandı

Nasıl Çalışıyor?

3 Adımda Başlayın!

services-icon-1.svg

1. Üye Olun

Sistemimize üye olarak ilk adımı tamamlayın ve Kimlik, SMS ve E-Posta doğrulama işlemlerini tamamlayın. Üyelik için sizden aldığımız bilgiler ile Şans Ortaklığı Sözleşmesi hazırlayacağız.

pr-icon-4-1.svg

2. Bakiye Yükleyin

Sistemden paket alabilmeniz için öncelikle hesabınıza bakiye yüklemeniz gerekmektedir. Bakiyenizi Havale/Eft ile gerçekleştirebilirsiniz.

pr-icon-3-1.svg

3. Paket Seçin

Şans oyunlarından ortak olmak istediğiniz paketi seçin. Seçtiğiniz oyunda istediğiniz kadar kolon payı satın alabilirsiniz.

services-icon-5.svg

Serüven Başlıyor

Paketinizi satın aldığınız anda Şans Ortaklığımız başlıyor. Artık 52 hafta boyunca yapılacak çekilişlerde ikramiye şansımızı ve kazançlarımızı paylaşacağız. Aramıza hoş geldiniz...

Referans Sistemi

Tavsiye edin, siz de kazanın

Bikolon.com'un size sunduğu şans ortaklığı sisteminden memnun kalacağınızdan eminiz. Üye sayımız arttıkça kazanma şansımızı ve ikramiye kazanç oranımızı arttırıyoruz. Sizler de referans sistemimize katılarak yeni üyeler kazanmamızda bize yardımcı olabilirsiniz.
Size özel referans kodu ile Bikolon.com'a üye olan ve sözleşme yapan her yeni üyemiz size kazandırır.

referans-insanlar2.png

Zamanla Bikolon.com

1 Nisan 2019
İlk kolonların oynanması ile üye alımlarına başladık.
28 Mayıs 2019
On Numara'da ilk defa 8 tutturduk.
03 Tem 2019
Sayısal Loto'da 5 bildik ve 8.095,10 TL ikramiye payı ortaklarımızın hesabına tanımlandı.
Bekleniyor
Tek bir haftada kazandığımız toplam en büyük ikramiye!
Bekleniyor
20.000 kolon ve toplam dağıtılan ikramiye 100 bin TL'yi geçti.

Hesapla

Paket Hesaplama

0.00TL

Bu ücrete Hizmet Bedeli ve buna bağlı KDV bedeli dahildir.

Kuponlar

Örnek Oynanmış Kolonlar

*Kupon görselleri örnek olarak yayınlanmıştır.

*Güncel oyun kuponları ve listeler paket satın alan üyelerimiz tarafından ortaklık panelinde görüntülenebilir.

SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Çünkü bizler üyelerimizle yaptığımız ortaklığı ciddiye alıyoruz. Her ne kadar şans oyunları oynama yasal yaş sınırı 18 olsa da, üyelerimizin bikolon.com ile kuracağı ortaklık konusunda karar verirken daha bilinçli olacağını düşünerek yaş sınırının 21 olmasına karar verdik.

Hayır. Bikolon.com’da oynanan tüm şans oyunu kolonları yasa gereği “kendi adına ve namına” oynanır. Şans Ortaklığı Sözleşmesi gereği üyeler dahil oldukları oyunlardan kazanılan ikramiyelerden payları oranında hak elde ederler.

 1. Üye, seçerek satın aldığı pakete göre dahil olduğu oyunlarda, sözleşme süresince kazanılan tüm ödüllerden satın alma payı oranında ödül kazanır. Bu ödül hesabına tanımlanır. Bu ödülleri para çekme limitine ulaştığında banka hesabına çekebilir.
 2. Üye, hiçbir koşul ve şart olmadan, dilediği zaman sözleşmeyi tek taraflı olarak sonlandırabilir. Bu durumda üyenin henüz katılmadığı oyunlara ilişkin kolon bedelleri talebi ile banka hesabına iade edilir. (Hizmet bedeli iade edilmez.)
 3. Bikolon.com tarafından oynanan kolonlara ait kupon görsellerinin tamamı (üyenin dahil olduğu oyuna göre) üye ile şeffaf şekilde paylaşılır.

Hayır. Yasa gereği Bikolon.com, isteğe bağlı olarak kolon oynayamaz ya da oynatamaz. Sözleşmede de belirtildiği gibi, belirli olasılık hesaplarına göre önceden tarafımızca belirlenmiş olan kolon setleri oynanır. İlk günden itibaren aynı numaralar tekrar ederek oynanır. Stokta bulunan kolonlar satın alındıkça daha önce belirlenmiş kolonlar haftalık oyunlara dahil edilir. Bu konuda daha detaylı bilgi için Kurallar ve Şartlar dokümanını inceleyebilirsiniz.  

Burada amaç, kazanılan ikramiyelerin üyeler için tatmin edici bir değere sahip olmasını sağlamaktır. Bunu bir örnekle açıklayalım;

Sayısal Loto’da bir sette en fazla 2000 kolon oynanacaktır. Üyemiz bu Sayısal Loto setinden 1 kolon hakkı satın aldığında ve tüm Sayısal Loto kolon hakları satıldığında, artık kazanılan ikramiyelerde 1/2000 oranında pay sahibi olacaktır. Aksi durumda payda büyüdükçe ikramiyeden alınacak pay küçülecektir ve tatmin edici bir ödül dağılımı sağlanamayacaktır.

Mevcut üyelerimize özel olarak tanımlanan referans kodunu kullanarak Bikolon.com’a üye olan her yeni üyenin ömür boyu satın alacağı her sözleşmeden siz de %2,5 ödül kazanabilirsiniz. Biriken bu ödüllerle yeniden kolon hakkı satın alabilir ya da bakiyenizi banka hesabınıza çekebilirsiniz.

İletişim

Bize Yazın!

07400, Oba Mh. Çevreyolu Cd. 75/B,
Alanya, Antalya
+90 242 5140034
iletisim@bikolon.com

Takip Edin:


Uyarı: 21 yaşından küçüklerin bikolon.com'a üye olması ve kolon hakkı satın alması yasaktır.